LEONEK

Bluetoh počítač – co dělat?

vše je zapojené i viditelnost kdykoli chci odeslat cokoli přes bluetoh tak se mi ukáže nějaká tabulka nbo co ale nejde do ní cokoliv dát tak nevím co mám už udělat

Nejlepší odpověď
NickD

Nevím jaký Windows máte,ale u XP to jde obdobně.U Windows 7 postupujte takto:
Zapněte Bluetooh/klikněte pravým na soubor,který chcete odeslat,zvolte odeslat-zařízení bluetooh.
Ukáže se vám tabulka,která vyhladá dostupná zeřízení se zaplým bluetooh.
Niní si zvolte,ke kterému zažízení se chcete připojit.Pozor!! Ve spodní části tabulky máte zaškrtnutou volbu „Použít ověřování“ Pokud ji zrušíte,měl by se vybraný soubor odeslat (můžou vás vidět všichni kolem)!
Pokud ponecháte volbu zaškrtnutou a dáte další,začne se ověřovat bezpečná linka.Jestli ji nemáte vytvořenou,tak klikněte pravým na ikonu Bluetooh v pravo na spodní liště.
Zde jste vyzváni k zaání „párovacího kódu“,který zadáte i do zažízení,které bude soubor přijímat! Popotvrzení a zpárování můžete odesílat data oběma směry.

Stačí také zapnout bluetooh a v pravo na spodní liště kliknout pravým na ikonu bluetooh.Toté si zvolte,co chcete provést – Odeslat soubor,Přijmout soubor.
Snad ještě jen po příjmutí souboru musíte zvolit místo uložení a potvrdit.
Doufám,že již bude vše fungovat…

Další odpovědi
kokoťenko

Takhle na dálku vážně nevím. Prostě chcete něco poslat,dáte poslat pře bluetooth a tabulka,sem z toho jelen. Soubor,který chcete odeslat,2× pravé tlačítko myši,odeslat,za­řízení bluetooth a pak by to mělo jít,nevím kde je chyba?! Omlouvám se.

Greneia

Když kliknete na daný soubor, kde by mělo být odeslat – bluetooth, to nejde? Mám Acer Aspire, kde je taktéž bluetooth, ale taky mi to nefunguje, doporučuji použít kabel, ten je nejlepší, rychlý a jistý.