LEONEK

Bluetoh na počítač – kde dělám chybu?

ahoj potřeboval bych poradit koupil jsem si bluetoh na počítač abych mohl z mobilu do počítače poslat fotky atd. z mobilu do počítače to jde ale z počítče do mobilu ne proč? mám nějaké filmy a chtěl bych je dostat z počítače do mobilu může mi někdo prosím poradit kde dělám chybu? děkuji

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Najde počítač zařízení(telefon)?? Máte na telefonu zapnutý bluetooth?? Máte zobrazenou viditelnost??

Další odpovědi
NickD

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bluetoh-pocitac

Zkontrolujte nastavení jak píše Kokoťenko.Postup najdete v odkazu,ale kdyby vám něco nešlo,dejte mi vědět.
Propřevod filmů do formátu pro mobily zkuste použít AnyDVD Convertor (4.0.1.)CZ.Umožňuje převody do mnoha formátů včetně 3GP.
Poslední verze je 4.0.5.