facebook-pro

Bluethoot – sluchátka PROBLE

Čau lidi mám problém s bluetooth sluchátkama: Strejda mi to koupil nedávno protože sem měl narozky sluchátka se jmenují: Nokia Bluetooth Stereo Headset no a chrěl by sem si je připojit do počítače přez bluethoot ale nejde to stahuju si ruzny programy na bluetooth ale nefunguje asi potřebuju nějaký bluetooth hardwer nebo ovladač ale nenašel jsem ho. :( můžete mi pomoct? jo a mají mikrofon aby sem volal přez skype jestli by to šlo

Odpovědi
anonym

To jen tak nepůjde, jelikož je to podobné jako u iPhonu na bluethoot od té firmy nenapojíte nic, a pokud jsou to přímo NOKIA sluchátka, tak je možné je spárovat pouze se zařízením NOKIA, už jsem se o to též zajímal – ale zatím bez úspěchu