Avatar uživatele
Ciss

Blond nebo brunetka

Jsem přírodní blondýnka, ale občes vlasy přibarvím, aby byly světlejší. Poslední dobou ale přemýšlím, že bych se obarvala na hnědo. Jaký máte názor? Kopete spíš za blondýnky nebo brunetky? = D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Sama musíš vědět co ti sluší,v tom ti asi nikdo neporadí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mě osobně je to jedno na barvě vlasů mě nikdy nezáleželo,ale povaze a jestli mě je sní dobře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Podle toho, jakou máš pleť – pokud máš pleť světlounké blondýnky, budeš v tmavší barvě vypadat tvrdě. Ale pokud se opaluješ dobře, hnědé by nic bránit nemělo. Je ale potřeba si vybrat dobrej odstín (teplejší x chladnější), aby se nebil s přirozeným tónem pleti. Mně osobně se obecně líběj víc vlasy tmavší, ale znám i blondýnky, kterým to děsně sluší – je to individuální. A já osobně svou vlastní hlavou kopu za zrzky :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Podle mě je to velký skok a mohla by jste vypadat divně, pokud jste světlí typ , tak máte světlé i obočí. Kamarádka bruneta se obarvila na blond a vypadala strašně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Blondýnka / tmavovláska. Pokud si pamatuji, mne víc než vlasy dokázal rozhodit pohyb těla ( když z něj vyzařovala energie), oči, a to co se v hlavě schovává pod vlasy.
Ale když je něco přírodního hezké, tak proč to ničit nějakou chemií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Farba vlasov nerozhoduje. Škoda, že to ľudia, začínajú chápať až s pribúdajúcim vekom 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek