hanulka11

Blokujete si počítač ?

Aby jej děti nemohly sami spustit?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak dcera ho sama nespustí, ale bohužel se stane, že na chvíli od pc odběhnu a ona si tam sedne a hraje jak na klavír,,je to vždy minutka, ale to nevadí, ona je schopná udělat i za tu chvíli divy.

Další odpovědi
Miroslavst

Nemám děti, které by spouštěly počítač, ale přesto mám nastavené heslo pro přihlášení.

anonym

neblokuji,protože na pc ještě všechno neumím a děti mi dost často pomáhají když naopak já zamknu nebo udělám něco co nemám

panenka

Heslo na počítači nemám vždy ho ráno zapnu a nechám zaplý,protože mám doma školačku která si neustále něco na PC hledá do škole.Heslo jsem měla ale vždy když jsem byla na schůzce s klienty,nebo mimo domov tak mi furt dcera volala skrz PC tak jsem ho zrušila a ted už heslo nemám.