mosoj

Blokovat uživatele co to je ?

Tak počkám zda se to nevytříbí. Stránky si dělají co chtějí.
Jednou se musím přihlašovat stále. Po druhé ne. Při tom je tam volba přihlásit se trvale !!!
Můj čas je cennější.

Nejlepší odpověď
annas

Když nechcete, aby vás někdo oslovil.

To přihlašování mě také štve. Jsme na tom stejně.

Další odpovědi
briketka10

můj noťas na trvalé přihlášení neslyší :DD
Doplňuji:
jo a na monitoru si musím posouvat spodní lištu, abych vůbec viděla celou stránku / NB 15,4 / taky moc nepřemýšleli, velikost stránky si už nechci zobrazovat o jednu menší vel. to bych měla vyčučené oči..

Anetaj

Nebudou vám chodit od něj žádné zprávy a nebude vás moci nijak informovat.

Sancha

Je možné, že se stránky a nový vzled dolaďuje a asi proto se chová nestandartně.
Dej tvůrcům čas :)