Avatar uživatele
Marketa_Dl

Blokovat na Facebooku položku- Lidé, které možná znáte –

Ahoj, nelze nějak zablokovat tato položka – Lidé, které možná znáte ? Porad otravuje, vylejzaj mi tam roztahovačky a je mi to k nicemu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Prokop Buben před 3399 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
uccello

Že se mi tohle zobrazuje mi nevadí, ale představ si situaci, kdy si na jedné straně blokuješ to, aby někteří neviděli, jaké máš přátele a na druhé straně jim to hezky Facebook naservíruje pomocí této zhovadilé funkce. Nedávno se mi stalo, že jsem přijal žádost svého kamaráda a jelikož neměl kromě mě v přátelích nikoho, tak mu tam hezky vyjely všechny mé kontakty. Takže o nějakém soukromí se vůbec nedá mluvit, nehledě na to, že některé kontaktoval, aniž by je znal a vyzvídal na mě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Prokop Buben

Pokud vím, tak tohle blokování tam nastavit nelze.
Ale možná se mýlím, používám totiž na surfování po normálních stránkách i po Facebooku výhradně jen mobilní prohlížeče. A protože zhovadilý Facebook nemá jinde běžnou funkci desktop zobrazení (ani změna User Agenta nepomáhá), a zároveň nemá v mobilním zobrazení cca polovinu funkcí nedostupných, tak tuto funkci možná jen nevidím.
Doplňuji:
Ale jinak si myslím, že tohle patří do základní filozofie Facebooku. Takže by asi nepomohlo dokonce ani kdyby ‚větší než menší množství‘ uživatelů pžadovalo, aby tahle blokace byla možná.

Upravil/a: Prokop Buben

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek