Marketa_Dl

Blokovat na Facebooku položku- Lidé, které možná znáte –

Ahoj, nelze nějak zablokovat tato položka – Lidé, které možná znáte ? Porad otravuje, vylejzaj mi tam roztahovačky a je mi to k nicemu.

Odpovědi
uccello

Že se mi tohle zobrazuje mi nevadí, ale představ si situaci, kdy si na jedné straně blokuješ to, aby někteří neviděli, jaké máš přátele a na druhé straně jim to hezky Facebook naservíruje pomocí této zhovadilé funkce. Nedávno se mi stalo, že jsem přijal žádost svého kamaráda a jelikož neměl kromě mě v přátelích nikoho, tak mu tam hezky vyjely všechny mé kontakty. Takže o nějakém soukromí se vůbec nedá mluvit, nehledě na to, že některé kontaktoval, aniž by je znal a vyzvídal na mě.

Prokop Buben

Pokud vím, tak tohle blokování tam nastavit nelze.
Ale možná se mýlím, používám totiž na surfování po normálních stránkách i po Facebooku výhradně jen mobilní prohlížeče. A protože zhovadilý Facebook nemá jinde běžnou funkci desktop zobrazení (ani změna User Agenta nepomáhá), a zároveň nemá v mobilním zobrazení cca polovinu funkcí nedostupných, tak tuto funkci možná jen nevidím.
Doplňuji:
Ale jinak si myslím, že tohle patří do základní filozofie Facebooku. Takže by asi nepomohlo dokonce ani kdyby ‚větší než menší množství‘ uživatelů pžadovalo, aby tahle blokace byla možná.