zelezo1983

Jak Blokovat reklamy na internetu?

Uz me nebavi porad sledovat reklamy na internetu a potreboval bych neco aby to ty reklamy skrývalo, mam prohlizec Internet explorer a Windows 7
Doplňuji:
Hele Bedy dal jsem opet na tvou radu a jsem zase potesen, reklamy uz nikde nevidim, fakt diky moc. Jirka Z.

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučím nainstalovat České AdBlock filtry – najdete je zde: http://www.ie­gallery.com/trac­kingprotection­lists

Pokud chodíte i na zahraniční weby, tak doporučím nainstalovat ten EasyList Standard.
Tato kombinace mi přidje asi nejlepší na blokování reklam.
Doplňuji:
Badisko, nač instalovat do prohlížeče a do počítače další program, když Internet Explorer narozdíl od ostatních prohlížečů má blokovač reklam (nazývá se to Ochrana před sledováním) v sobě nainstalovaný? Stačí tam doinstalovat nebo spíš naimportovat jen ty filtry.

Další odpovědi
badisko

zde … https://adbloc­kplus.org/en/in­ternet-explorer adblock plus pro IE
Doplňuji:
bedy ja nevedet …:D pouzivam vyhradne operu a IE jen na aktualizace windows XP…Nicmene vase doplneni neni uplne nejlepsi :D take jsem nabidl reseni tak nevim proc ho tady hanite ? …vite co se mizete jit ?…;D