Markéta S.

Blokování emailové adresy na gmail.com.

Lze vůbec zablokovat emailová adresa na účtu gmail.com? i když je na seznam.cz?

Odpovědi
postcd

google účet jde zrušit, hledej odkaz účet a pak dole na stránce.
pokud ti jde o blokování filtrování emailů tak to jde jak na seznamu i gmailu.

cochee

Upřesním si jestli tomu dobře rozumím: máš účet na gmail.com a chceš, aby ti z určité adresy nepřicházela pošta? To asi nejde. Jde ale vytvořit filtr, v němž cokoliv od … je zařazeno rovnou do Koše a v něm jak známo se zprávy drží max. 30 dní, poté jsou automaticky odstraněny. Viz Nastavení – Filtry.