Pokročilý

Blokla stranka pomoc

segra mi jednou zablokovala stránku alik.idnes.cz a ja tam potrebuju ona to uz neumi odblokovat jak to mám udelat?prosím pomoc!

Odpovědi:

Zlatý

jak ti ji zablokovala ?...zmenila heslo?..nebo co udelala?...

Bronzový

Ve 12 letech nemáš brouzdat na internetu a zaplavovat diskuse tvými neurvalými příspěvky a místo toho máš pomáhat rodičům nebo popř. hrát si své hry.

Já v tvém věku měl super hru Voltík 1 ( http://elektronicke-stavebnice .heureka.cz/… ) a Voltík 2 ( http://elektronicke-stavebnice .heureka.cz/… ) a jak jsem se s tím nahrál, šly tam postavit složité věci. Určitě jsem měl krásné dětství a jsem rád že mobilní telefon jsem dostal v 13 letech a počítač v 15. Dnešní mládež hledá na internetu buď zvrácené věci nebo hrají střílečky a nebo někteří se snaží vmísit do diskuse a píše takové krávoviny a ještě dělá ostudu Českému jazyku.

Zlatý

Mrkni se do C: \WINDOWS\system32\drivers\etc do souboru hosts, zda-li tam není ta stránka zapsaná. Pokud jo, tak smazat celý řádek.

Můžeš se ještě mrknout do nastavení routeru či modemu - ale to asi spíš řekni někomu zkušenějšímu, do toho bych děti nenechal sahat.
Případně máte-li na počítači nainstalovaný nějaký firewall, tak se mrknout ještě do něj do nastavení. Ale tam taky opatrně.

Pokud používáš Internet Explorer, koukni, zda-li není ta stránka v seznamu Serverů s omezeným přístupem. Do nastavení IE se dostaneš přes Start-Ovládací panely-Možnosti internetu.

Pokročilý

l564: myslíš že to někoho zajímá? To se máme vrátit do roku 1950 nebo co?! Každý má jiný rodiče, a mě moji rodiče mají rádi , takže jsem mobil dostala asi v 8mi a to sem před tím o mobilech vůbec nevědela, dali mi ho abych jim mohla zavolt kdybych něco potřebovala, a ne na hraní. Jestlis dostal telefon ve 13. tak to ti rodiče moc nedůvěřovali, protože se se NĚJAK choval...A počítač mám od 11., abych simohla najít různé informace o tom co mě zajímá, něco do školy nebo si něco zahrát když mám u sebe kámošku......

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.