Gami.Pet

Blokla stranka pomoc

segra mi jednou zablokovala stránku alik.idnes.cz a ja tam potrebuju ona to uz neumi odblokovat jak to mám udelat?prosím po­moc!

Odpovědi
badisko

jak ti ji zablokovala ?…zmenila heslo?..nebo co udelala?…

anonym

Ve 12 letech nemáš brouzdat na internetu a zaplavovat diskuse tvými neurvalými příspěvky a místo toho máš pomáhat rodičům nebo popř. hrát si své hry.

Já v tvém věku měl super hru Voltík 1 ( http://elektronicke-stavebnice.he­ureka.cz/voltik-i-elektronicka-stavenice/ ) a Voltík 2 ( http://elektronicke-stavebnice.he­ureka.cz/voltik-ii-elektronicka-stavenice/ ) a jak jsem se s tím nahrál, šly tam postavit složité věci. Určitě jsem měl krásné dětství a jsem rád že mobilní telefon jsem dostal v 13 letech a počítač v 15. Dnešní mládež hledá na internetu buď zvrácené věci nebo hrají střílečky a nebo někteří se snaží vmísit do diskuse a píše takové krávoviny a ještě dělá ostudu Českému jazyku.

Bedy

Mrkni se do C:\WINDOWS\sys­tem32\drivers\etc do souboru hosts, zda-li tam není ta stránka zapsaná. Pokud jo, tak smazat celý řádek.

Můžeš se ještě mrknout do nastavení routeru či modemu – ale to asi spíš řekni někomu zkušenějšímu, do toho bych děti nenechal sahat.
Případně máte-li na počítači nainstalovaný nějaký firewall, tak se mrknout ještě do něj do nastavení. Ale tam taky opatrně.

Pokud používáš Internet Explorer, koukni, zda-li není ta stránka v seznamu Serverů s omezeným přístupem. Do nastavení IE se dostaneš přes Start-Ovládací panely-Možnosti internetu.

Lenča59

l564: myslíš že to někoho zajímá? To se máme vrátit do roku 1950 nebo co?! Každý má jiný rodiče, a mě moji rodiče mají rádi , takže jsem mobil dostala asi v 8mi a to sem před tím o mobilech vůbec nevědela, dali mi ho abych jim mohla zavolt kdybych něco potřebovala, a ne na hraní. Jestlis dostal telefon ve 13. tak to ti rodiče moc nedůvěřovali, protože se se NĚJAK choval…A počítač mám od 11., abych simohla najít různé informace o tom co mě zajímá, něco do školy nebo si něco zahrát když mám u sebe kámošku......