Blokace aukroúčtu

Dá se nějak obejít blokace aukroúčtu a založit si nový ze stejné IP adresy? Ale tak, aby to nebylo možno firmou aukro zjistit?
Doplňuji:
K té otázce ohledně blokovaného aukroúčtu dodávám co mi bylo psáno: Účet Vám byl blokován z důvodu spojitosti s účtem: raha14 Tj. osobou, které já jsem osobně poradil na jeho žádost, jak se registrovat a založit si na aukru účet, protože to byl známý, načež se tedy registroval a cca po 1 měsíci nato mi aukro zablokovalo účet, poněvadž tento uživatel prodal zboží zhruba za 1 milion kč, nechal si zaslat platby předem, ale žádné zboží již nikomu neodeslal a s nikým již nekomunikoval. Jenže toto firmu aukro.cz již vůbec nezajímalo. Odblokují mne, ale údajně, až toto uživatel: raha14 dá zcela do pořádku, což rozhodně nehrozí, z důvodu, že již údsajně nemá ani korunu a je zavřen ve vězení. Jenže toto vysvětlení firmě aukro.cz pro odblokaci účtu či obnovení a založení si nového účtu nestačilo. P.S.: Případně prosím o radu jiného takového aukčního portálu, tedy kromě: ebay.de, ebay.com, a.cz, odklep.cz, ikup.cz. Předem mnohokráte děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dá, ale nikdo ti tu nenapíše jak :-) A Akro je stejně proti takovým to parchantům vyzbrojeno.

Další odpovědi:

Zlatý

Už z principu bych Vám neradil jak to obejít, protože takoví lidé, s prominutím, nemají co dělat na Aukru - prostě porušují-li pravidla, neumí obchodovat, apod.

Takže se prosím nezlobte, ale neporadím Vám. Prostě z principu.

Stříbrný

Jestli jsem to dobře pochopil na těchto portálech (ebay.de, ebay.com, a.cz, odklep.cz, ikup.cz) už máš účet taky zablokován a chceš po nás prozradit další zlatej důl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.