Katrous

blog-zvýšení návštěvnosti

Dobrý den,byla jsem jednou na jednom blogu(stránce) kde by článek jak zvýšit návštevnost blogu :D byly tam odkazy třeba googl nebo seznam a třeba jak jste otevřeli google tak jste tam napsali tu svoji adresu blogu aby se v tom googlu ta moje adresa vyhledala :D je to složité ale doufám že to někdo pochopí :D děkuji

Odpovědi
Tombik

Ahoj, asi chceš přidat svůj blog do vyhledávačů:
Seznam – http://search­.seznam.cz/pri­dej-stranku
Google – http://www.go­ogle.com/submit_con­tent.html
Spíš ti ale doporučím hodně na blog psát a tak si získat návštěvnost (lidé ocení obsah webu ;). Kdybys někdy chtěla vědět něco víc o návštěvnosti a vyhledávačích, zkus hledat SEO.

Michal Kole

Stačí aby stránka byla technicky připravená pro roboty (title, H1 vyplněny klíčovým slovem a to samé popisky obrázků), klíčové slovo v doméně

Odkazy na tematických forech a webech ne na všech nesouvisejících.

kelley

S tím Seznamem souhlasím, Google si tě časem přidá stejně sám, podle obsahu.
Ale hlavně to chce zajímavý a originální obsah, rozhodně NE kopírování článků odjinud (Ctrl+C → Ctrl+V). Věnovat se tématům, která znáš, kterým rozumíš a která tě baví a psát na něj pravidelně. Je to těžší než se na první pohled zdá.