bolak

Blog na kterém se zobrazují ankety z Blueboardu

Znáte nějaký blog, na kterém se přímo zobrazují takové ty miniankety vytvořené na Blueboardu.cz?
Chtěl bych vytvořit článek a pod něj dát asi 4 ankety, zkoušel jsem blog.cz, ale ten mi je nezobrazí přímo na stránce ale dá se na ně dostat pouze přes odkaz.

Odpovědi
anonym

A když sem umístím svou odpověď kde to jde, nebude to reklama? Za tuhle odpověď bych chtěl peníze. Takže bohužel.