DoctorWho

Blog.cz post článku v kodě HTML.

Mám problém s postováním článku v podobě HTML ,vždy zadám kod a pak dám „zveřejnit článek“ ,samozřejmě ,,že mi to napíše „Text je prázdný“ okey ,doplním text dám teda zveřejnit a to video tam není ,dokázali by jste poradit?
Doplňuji:
Děkuju za odpoveď ,ano ,tohle jsme také četl ,ale hodně blogů má na své stránce hodně videii ,které přidali HTML odkazem..

Odpovědi
arygnoc

ten problém máte zbytočne, stačí si prečítať nápovedu na blog.cz (našiel som to za 21 sekúnd):

Mohu si ručně editovat HTML a CSS kód? Mohu k blogu přistupovat přes FTP?

Ne, to bohužel není možné. Blog.cz je od samého začátku koncipován jako publikační systém pro běžné uživatele, kteří věci jako HTML nebo CSS vůbec neznají a neovládají. Snažíme se, aby šlo nastavit co nejvíce možností přímo v „klikacím“ rozhraní.

http://blog.cz/na­poveda/html-css#annotation
Doplňuji:
skúste kontaktovať admina blogu.

ivzez

Mně na Blog.cz editace kódu HTML jde
(mám to tak nastaveno už několik let,
nevím, jsetli by to šlo nastavit nově).

Napište když tak do diskuze v jaké podobě (přesně)
ten kód zadáváte.