Blizzard vs. EA

Dělám prezentaci o blizzardu a potreboval bych nejake argumenty v cem je tato spolecnost lepsi. Pri cemz the sims od EA sou fakt populalrni a prvni dil se prodal 16.000.000 krat a druhej 13.000.000 krat. A wow ma jen 11.000.000 sub­scribers. Díky za odpovedi

Odpovědi
kudm05s

Tato otázka je složitá, a tyto dvě softwarové společnosti nelze porovnávat. Zatim co Blizzard se specializuje na strategické hry v režimu většinou 2D z ptačí perspektivy, tak Electronic Arts (EA) se snaží stavět víc realisticky a vyrábí spíše 3D simulátory postavené na realitě. Takže tyto dvě firmy si udržují vlastní skupiny hráčů a nemohou si konkurovat.