janek66

Blíží se zima,jaký máte recept na váš NEJ svařák?

Nejlepší odpověď
BEAES

Vařím si ho takhle-kvalitní víno, troška vody, cukru jak má kdo rád, celá skořice, hřebíček a plátky citrónu a pomeranče-přivedeme k bodu varu. Pozor, nevaříme!

Další odpovědi
mojitek

Beaes : dobry recept-orig. svarak- presne jak pisete,jen ty cele platky zmente na -kůru-myslemo bez duziny atd,jen zcela tenky vrchni platek te kury . Kdyz repny cukr nahradite trtinovym(muze byt klidne hrubsi typ Demerera) tak tim chut jedine vylepsite

johana 56

Dvě až tři lžičky cukru nechám zkaramelizovat,při­dám hřebíček,citronovou a pomerančovou kůru,kousek celé skořice a vanilky,zaliji vínem,nechám zahřát a žádná zima mi nevadí.

elektrikář

Dobré je přidat i hrozinky, a opražené mandle naložené v rumu. Převařená medovina není také špatná.