Zlatý

Blíží se sezóna zábav, bálů a plesů, a co vy, přispíváte do tomboly?

Pokud ano - co?
pokud ne - proč?!
==================
vyhráli jste už něco v tombole?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přispívám už řadu let na několik takových akcí každý rok. Přispívám podle toho, co momentálně je k dispozici. A proč ? Považuji to za slušnost a nutnost podpořit spolky v okolí, zvláště na menších obcích.

Další odpovědi:

Bronzový

Nejenom přispívám, ale na našem hasičském plese jsem i jako pořadatel. Do tomboly dávám poukázku na focení v mém atelieru v ceně 2500 Kč.
V tombole jsem několikrát vyhrál různé blbosti, na mysliveckém plese jednou dokonce i hlavní cenu - muflona.

Zlatý

ne- s Fanynkou chodíme do lesa, nenažranou společností s ústy od tlačenky my "z vysoka" opovrhujeme.

Zlatý

Ne, nepřispívám - nechodím na bály a plesy...
;-)
A ano, dokud jsem chodíval, přispíval jsem - a i semotamo něco vyhrál (naposledy asi uzenou vepřovou hlavu a míšek ječmene)...

Stříbrný

Chodím poze na ples našeho mysliveckého sdružení, do tomboly peče manželka dort. Vyhrál jsem několikrát, vždy to byly naprosté kraviny.

Pokročilý

Ne, ani nevím proč.

kdysi jsem jako aktivní fotbalista přispíval na ples sportovců a byl zároveň pořadatelem. podnikatelé přispívali věcně tím, co reprezentovalo jejich firmu. vzpomenu na dřevěné uhlí, živé prase, autodoplňky, truhlářské výrobky, poukazy na nákupy palivového dříví atd. za nás fotbalisty se dávalo nejvíc láhve s alkoholem, štangle salámů, klobásy.
sám jsem si kupoval lístky do tomboly celý pakl 200 čísel (v té době 5 kaček číslo), takže jsem chodil na každý tah pro výhru.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Emefej, snad to nebyl jeden z dortů?

Stříbrný

Emefej

Jeden z našich dortů to nebyl, ale jednou jsem tam dal takový strašný obraz s jelenem (našel jsem ho u popelnic) a vyhrál jsem ho zpátky.

Zlatý

barbakan

Drape, mluvíš mi z duše, a dát ti teď nominaci, tak... :-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.