Avatar uživatele
anonym

Blíží se sezóna zábav, bálů a plesů, a co vy, přispíváte do tomboly?

Pokud ano – co?

pokud ne – proč?!

vyhráli jste už něco v tombole?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, gecco před 3075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Přispívám už řadu let na několik takových akcí každý rok. Přispívám podle toho, co momentálně je k dispozici. A proč ? Považuji to za slušnost a nutnost podpořit spolky v okolí, zvláště na menších obcích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Nejenom přispívám, ale na našem hasičském plese jsem i jako pořadatel. Do tomboly dávám poukázku na focení v mém atelieru v ceně 2500 Kč.
V tombole jsem několikrát vyhrál různé blbosti, na mysliveckém plese jednou dokonce i hlavní cenu – muflona.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

ne- s Fanynkou chodíme do lesa, nenažranou společností s ústy od tlačenky my „z vysoka“ opovrhujeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne, nepřispívám – nechodím na bály a plesy…
😉
A ano, dokud jsem chodíval, přispíval jsem – a i semotamo něco vyhrál (naposledy asi uzenou vepřovou hlavu a míšek ječmene)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Chodím poze na ples našeho mysliveckého sdružení, do tomboly peče manželka dort. Vyhrál jsem několikrát, vždy to byly naprosté kraviny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ne, ani nevím proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kdysi jsem jako aktivní fotbalista přispíval na ples sportovců a byl zároveň pořadatelem. podnikatelé přispívali věcně tím, co reprezentovalo jejich firmu. vzpomenu na dřevěné uhlí, živé prase, autodoplňky, truhlářské výrobky, poukazy na nákupy palivového dříví atd. za nás fotbalisty se dávalo nejvíc láhve s alkoholem, štangle salámů, klobásy.
sám jsem si kupoval lístky do tomboly celý pakl 200 čísel (v té době 5 kaček číslo), takže jsem chodil na každý tah pro výhru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Emefej, snad to nebyl jeden z dortů?

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Jeden z našich dortů to nebyl, ale jednou jsem tam dal takový strašný obraz s jelenem (našel jsem ho u popelnic) a vyhrál jsem ho zpátky.

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drape, mluvíš mi z duše, a dát ti teď nominaci, tak… 🙂

před 3075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek