sejtanka

Blíží se MDŽ,dodržujete tuhle tradici a obdarováváte ženy květinou?

Odpovědi
franku

Určitě,ale když bude v květináči,tak to taky může bolet.

SajmonModer

Co to je MDŽ ,–)

dudu

Pole nepřeoráš, ženu nepřemiluješ a hezkou a z lásky darovanou kytí ji vždy potěšíš. Navíc přece 8. března začne pro ženy vysílat nový televizní kanal!

janek66

Ano moje žena má 8.3.narozeniny.Spíš jsem „zabil“ dvě mouchy jednou ranou, teť už slavíme jen ty narozeniny.