misicka2310

blinkání u miminka????????

Ahoj mám problém malej poslední 5–6 dnů blinká vždy se nají pak je v klidu a pak se začne smát a pištět kopat nohama a pak blinká je to normální ??? Četla jsem že do jednoho roku prý miminka často blinkají ,ublinkávají,

Nejlepší odpověď
Lucimia

Misičko, pokud malý blinká pouze v malém normálním množství, tak se není čeho obávat. Jen pozor aby zvratky nevdechl.

Další odpovědi
panenka

Ano Misicko je to pravda že Miminka do jednoho roku ublinkávají. V žádném případě se nemusíš ničeho Misicko obávat pokud by to trvalo ale dlouhodobě nevím co malinkému dávaš za nutrilon,ale mě pomohl Nutrilon AR.