jirka F

Blesky na obloze (bez hromů), na radaru jsem nic neviděl, nevíte, co to mohlo být? Pořád se tu blýská.

Dnes jsem na obloze uviděl blesky, vypadalo to jako přicházející bouřka, ale hromy nebyly a na radaru nic, žádná zmínka o bouřce, ale normálně se blýskalo jako při bouřce.

Ještě chci dodat, že u nás byla hrozně hustá mlha, ale čistá bez smogu a k tomu mrholilo
a ty blesky šly jakoby z tý mlhy, ale teda řeknu vám, že tohle jsem ještě neviděl, blesky, které nejsou ani na radaru.

Dokážete tento jev logicky vysvětlit, nebo je to zázrak?

PS: nejdřív jsem si myslel, že Všemohoucí nadává na to, co se děje na zemi.

Nejlepší odpověď
ReHu

Co to meleš?
Říká ti něco interpunkce?

Další odpovědi
anonym

Může se to stát. Zrovna jsem si o tom něco přečetl: http://fyzmatik­.pise.cz/1257-blesk-z-cisteho-nebe.html

atoris

cs.wikipedia.or­g/wiki/Blýska­vice

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bl%C3%BDska­vice

lejdy.můn

Možná, že už je to to pověstný blýskání na lepší časy. 😉

jirka F

takže to byl teda zázrak

jirka F

ale fakt se blískalo

Ps:otázník jsem se překlikl

quentos

neblískalo. Blýskalo.

ReHu

Ty lidi dnes neviděli knížku ani z rychlíku, co?
Jinak by jim to jejich psaní přece muselo zkazit oči.

redy

Fakt to není jednoduchý, někdo opravuje, a sám, až se ucho utrhne .-)

quentos

přesně…