Nitrol

bleskmobil – kde si nechat udělat microSIM

Dobrý den,
docela mne zajímá jestli se dá někde nechat udělat microSIM kartu z normální u firmy BLESKMOBIL. Sháněl jsem to ale nikde jsem to nenašel. Dá se to nechat udělat v normálním novinářským stánku ? nebo kde ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Oříznou Vám ji v každém servise a neměl by snad být velký problém, když byste si skočil do značkové prodejny O2. Zkuste se však podívat na kartu, jestli náhodou to nepujde vyloupnout. Dnes se tak SIM dělají.

Další odpovědi
Majkl95

To chci vědět kde Bleskáč má svůj krámek :D :D

Krakis

Také existují takové kleštičky (nebo nůžky) ze kterých ti původní kartu zmenší-jak již bylo psáno ve značkové prodejně nebo u operátora.Sám to stříhat raději nezkoušej… 🙂

anonym

V trafice asi ne – ale v ´krámku´ operátora ano.

Nitrol

DOBRÁ RADA – zjistil jsem, že i normální sim kartu můžete „rozpulit“ a vypadne vám z toho ta micro – nano sim karta :D – STAČÍ TO VYCVAKNOUT VEN (jako např dílky u deskových her)