BLECHY ☹

Prosim pomozte v byte se nam objevily blechy. jsem od nich cela postipana jak se jich mam ucine zbavit? za chvilku pojedu do obchodu koupit nejaky ten biokill zatim jen vytiram savem. jsem z toho dost zoufala pripadam si jak kdybych byla nejaka spina ktera se neumi postarat o domacnost. mame vlastniho maleho psa a pak na hlidani vetsiho ktery tu bude asi jeste 4 dny. jak bych mela postupovat tak abych je poradne zlikvidovala (i ty jejich vajicka ktere se prej drzi v pohovkach kobercich a v obleceni)? opravdu moc prosim o pomoc. mam slzy na krajicku jeste se mi to nestalo. dekuji vsem co mi tu alespon neco poradi

Nejlepší odpověď
beer

Vybírej:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=BLEC­HY&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=EeeCTqfo­OoyGhQfVmaHtDg#hl=cs&rl­s=com.microsof­t:cs:IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&sa=X&ei=I-eCTsGpHKiF4gS6­3JSPAQ&sqi=2&ved=0CBgQvw­UoAQ&q=jak+zlik­vidovat+BLECHY&spe­ll=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=f3bca90­6945d0b2&biw=1016&bih=651

Další odpovědi
elektrikář

Zřejmně je přinesli pejskové. Nutno je vykoupat a ošetřit jsou na to v drogerii šampony a celé psí pelíšky vyprat. Vyprat také prádlo a povlečení případně deky se sedačky.Pokud tohle nepomůže lze pozvat deratizaci, Celý byt vykouří nebo vystříkají,

vera12

dobry den poradila bych oba pejsky odblešit
koupit u veterináře přípravek frontline podle vahy pejska větší pejsek cena kolem 200kč,nakape se pejskovi na kůži vzadu na krku a působí 3 měsíce i dele i proti klíštatům.