Avatar uživatele
anonym

BLECHY ☹

Prosim pomozte v byte se nam objevily blechy. jsem od nich cela postipana jak se jich mam ucine zbavit? za chvilku pojedu do obchodu koupit nejaky ten biokill zatim jen vytiram savem. jsem z toho dost zoufala pripadam si jak kdybych byla nejaka spina ktera se neumi postarat o domacnost. mame vlastniho maleho psa a pak na hlidani vetsiho ktery tu bude asi jeste 4 dny. jak bych mela postupovat tak abych je poradne zlikvidovala (i ty jejich vajicka ktere se prej drzi v pohovkach kobercich a v obleceni)? opravdu moc prosim o pomoc. mam slzy na krajicku jeste se mi to nestalo. dekuji vsem co mi tu alespon neco poradi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Vybírej:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=BLEC­HY&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=EeeCTqfo­OoyGhQfVmaHtDg#hl=cs&rl­s=com.microsof­t:cs:IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&sa=X&ei=I-eCTsGpHKiF4gS6­3JSPAQ&sqi=2&ved=0CBgQvw­UoAQ&q=jak+zlik­vidovat+BLECHY&spe­ll=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=f3bca90­6945d0b2&biw=1016&bih=651

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Zřejmně je přinesli pejskové. Nutno je vykoupat a ošetřit jsou na to v drogerii šampony a celé psí pelíšky vyprat. Vyprat také prádlo a povlečení případně deky se sedačky.Pokud tohle nepomůže lze pozvat deratizaci, Celý byt vykouří nebo vystříkají,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vera12

dobry den poradila bych oba pejsky odblešit
koupit u veterináře přípravek frontline podle vahy pejska větší pejsek cena kolem 200kč,nakape se pejskovi na kůži vzadu na krku a působí 3 měsíce i dele i proti klíštatům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek