rodier

Blbne tiskarna – po zapnuti jezdi hlava z leva do prava a doslouva boucha o steny tiskarny az se tiskarna hejbe.

Skanovaci cast funguje ok je to HP PSC 1200 – nevite nekdo co stim? Googlil jsem hodiny a nic :( Drive sla ok, zaclo to zniceho nic (no mozna do ni nekdo bouch.. lidi sou zli .)
Doplňuji:
z HP doktora
Print job stuck in queue
jako ze je tisk zaseklej ve fronte.. ale je to blbost zadnej tam neni
na tiskarne blika zkontrolujte kazetu a papir. :(

Odpovědi
jmhad

mě to dělá EPSON taky.Prostě si hledá výchozí pozici a předem kontroluje,zda je vše v pořádku.Inkou­st,zaseklý papír a další.

vaiko

Já mám tu samou ale že by to bylo normální aby hlava mlátila o stěny až by se tiskárna hejbala to určitě není asi bych jí otevřel a podíval se jestli se v ní něco náhodou neuvolnilo.

rodier

neni to normalni. vsecko sem kontroloval a rozebiral a nevidim tam zadnej problem ☹ papir tam neni, kazetu sem menil.. fakt nevim jako by se rozbilo cidlo ktere rika kam az ma ta hlava jezdit..