cincina

Blbne tiskárna

Pořád se mi ukazuje, že je zaseklý papír, ale žádný tam není… dívala jsem se na to, zkoušela jsem.. a nic.. nějaký nápad?

Odpovědi
jpau

Buď je papír v zadu v obraceči (- nejsem si jistý názvem, je tam blbě vidět), pokud nem vypojit z el. sítě, ukončit všechny tiskové úlohy a znovu připojit.

cochee

Ona by asi potřebovala vyfoukat stlačeným plynem, při tisku v ní zůstávají různé papírové otřepy a vlákna, možná i prach. Kde je čidlo „papír uvnitř“ asi jen tak rychle nezjistíš, takže vyfoukat.