Sahyb

Blbne mi počítač

Pomocte mi ja když zapnu ňákou hru tak se mi vypnte obrazovka a začne blikat nevíte co s tim je a jak to opravit????
Je to obrazovkou nebo počítačem??
(mam starou obrazovku Lg)

Odpovědi
anonym

Pokud to dělá pouze při spuštění nějaké hry,tak je docela možné,že to váš PC už nezvládá,pokud to ovšem dříve makalo,tak buď je hra špatně nainstalovaná,nebo je v PC nějaké pěkné svinstvo-viry,trojáky apod.doporučil bych,promazat řádně PC(vyčistit od různých breberek)a když to nepomůže,tak zkusit třeba jinný pújčený monitor.