pavlik906

bláznivá sázka

máte někdo nápad na nějakou bláznivou sázku ? :D :D

Nejlepší odpověď
bolak

  1. Že dokážeš celej den nepoužívat pravou ruku (pokud si levák tak levou) – při jídle, při práci, při psaní, při močení , prostě při všem.
  2. Že na každou otázku kterou ti někdo položí odpovíš ANO, tedy kladně. Když se někdo zeptá jestli půjdeš chlastat, řekneš ANO, jestli mu pučíš pětikilo, řekneš ano, jestli si potajmu oblíkáš máminy šaty, prostě na cokoliv a tak aby to znělo důvěryhodně.
  3. Že dokážeš celej den nemluvit.
  4. Že strávíš celej den v pyžamu, ale myslím běžnej den. V pyžamu půjdeš do práce/školy a takhle oblečenej tam strávíš celou směnu s tím že se budeš tvářit jakoby nic.
  1. Kombinace bodů 1), 2) a 4)

A ta sázka musí bejt podmíněná tím, že nikdo jinej krom vás dvou o ní nesmí vědět.

Tak a teď mě ještě napadly další dvě :)

  1. Vytipovat si jednu učitelku, nejlépe ne příliš pěknou, už pokročilejšího věku a při těle, (kamarádi se kterými se vsadíš ti ji rádi určí), zaklepat ji na dveře kabinetu a oznámi jé s vážnou tváří, že jsi se do ní zamiloval a až to spolu dopodrobna rozeberete a po hodině vysvětlování se shodnete na tom že tohle by prostě nešlo, tak se na chvilku odmlčíš a následně ji pozveš na „kafíčko“.
  2. Pozor, tohle už je pro vopravdový fajnšmekry: 24 hodinový Coming Out! Oznámit rodině, že jsi gay, a že už prostě nedokážeš dál žít ve lži. Samozřejmě ti to ale musej všichni uvěřit, takže pokud někdo bude pochybovat, nezbejvá než vytáhnout eso z rukávu, zapojit do toho další osobu a předvést líbačku s tvým novým přítelem.

Další odpovědi
lukas.zmizik

že bude japonsko mistr světa v ledním hokeji?

venkovan

Že budeš mít na konci školního roku samé jedničky a vyznamenání?