Blecha

Blatník na simsona

kde seženu takovejhle blatník ? (přední) http://motorky­.bazos.cz/inze­rat/5602532/SIM­SON-S-51-ENDURO.php

Nejlepší odpověď
Miroslavst

já byl na burze u čáslavi a tam bylo strašně moc věcí na motorky. pionýra, simsony. i nový věci. Bylo to v chotusicích a je to tam jen párkrát do roka.

Další odpovědi
infant

Zjistěte si kde se v vašem okolí pořádá nějaká motoburza. Třeba na internetu, od přátel nebo z letáků. Tak se obvykle tyhle věci dobře shánějí. Pak je tu ještě aukro. Problém je, že tam se daná součástka může vyšplhat i opravdu vysoko.
Nakonec je možné rovněž nechat si blatník vytvarovat od řemeslníka.

Zdroj: infant.blog.cz

oskar

Take vlastnim Simsona,v normalni MOTO prodejně maji skoro všechno.