Zlatý

BLAHOPŘEJI -IV- KE ZLATU

http://img.nadapenny.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Připojuji se též k blahopřání.

Další odpovědi:

Zlatý

-iv- gratuluju a připíjím na vítězství!Teď se o Tebe ti ženichové porvou,zlato je v současné době žádané víc než dřív!!!

Stříbrný

Tome! Chci řízek z toho ibišku, okamžitě si pro něj jedu!!! =D =D =D

-iv- gratuluji!!! =)

Zlatý

To proste vazne neni fer :'o( Ja to tu obcasne kontroluju uz tri dny, sleduju to posledni den pravidelne a ted 30 minut jak blbej a stejne me predbehnou hned dva lidi. Ach jo. Ja uz to nekomentuju :( Tak viz. ma gratulace v arygnocove tematu: http://www.odpovedi.cz/…

tom004: vy si taky zaslouzite za usi :D // Pardon O=o) //Proc jednou jedinkrat nemuzu, kdyz uz chci vyjimecne zalozit tema, byt prvni? XD

-iv-: holt tvuj synovecek evidentne zklamal na cele care, nejen arygnoc, ale dokonce jiz minutu predtim tom004 ^^; No, ale zase te muze tesit, jak jsi oblibena, ze na tebe lidi mysli :)

tom004 a arygnoc: ac vas chci servat, tak vam podekuju za zalozeni tematu ;) Je to od vas moc fajn :)

Zlatý

Tak už gratuluju po třetí:-D
Moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,upřímná,spraved livá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá....
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí...:-)) Za to Vám moc děkuju :-)
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

Zlatý

-iv-:

jj. pusu.

Už je to tady!Gratulace veliká!

Stříbrný

I já blahopřeji ke zlatu.

Také gratuluji a doporučuji náhled na souběžné téma od arygnoc "-iv- je zlatá!!"

Bronzový

No konečně,to to trvalo.
Blahopřeji.A co teď?

Dekuji i tady ... vsem .. Tomovi zvlast i za krasnou kyticku a ze na me take " koukal "... alespon na odpovedich . Na ulici by na me asi moc nekoukal.. ;-( beee ...
Jendahun - co ted ? Ted zlikvidovat vsechny zlate prede mnou ...kdyby tak byli na blizku a ja mela kulomet ... slo by to rychleji !
:-)
Presne jak jste psal : Pozitivni mysleni. :-)
-iv-

Diskuze k otázce

Zlatý

tom004

Berušinko.Já ten řízek klidně připravím,ale až odkvete.Před pár lety jsem to zkusil když kvetl,a do dvou dnů byli květy na zemi.

Stříbrný

Berušinka

Fakt? To se mi ještě nestalo, teda je pravda, že já řízkuju jen když není plně rozkvetlý - ale poupata mi nikdy nespadla.
Zajímavý poznatek =)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.