Avatar uživatele
tom004

BLAHOPŘEJI -IV- KE ZLATU

http://img.na­dapenny.com/t20/112­33/nadap104017701­190232.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Toruk, Berušinka, iceT, chudst, hanny 2, dědapetr, anonym, anonym, anonym před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Připojuji se též k blahopřání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

  • iv- gratuluju a připíjím na vítězství!Teď se o Tebe ti ženichové porvou,zlato je v současné době žádané víc než dřív!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Tome! Chci řízek z toho ibišku, okamžitě si pro něj jedu!!! =D =D =D

  • iv- gratuluji!!! =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

To proste vazne neni fer :'o( Ja to tu obcasne kontroluju uz tri dny, sleduju to posledni den pravidelne a ted 30 minut jak blbej a stejne me predbehnou hned dva lidi. Ach jo. Ja uz to nekomentuju :( Tak viz. ma gratulace v arygnocove tematu: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/iv-je-zlata

tom004: vy si taky zaslouzite za usi :D // Pardon O=o) //Proc jednou jedinkrat nemuzu, kdyz uz chci vyjimecne zalozit tema, byt prvni? XD

  • iv-: holt tvuj synovecek evidentne zklamal na cele care, nejen arygnoc, ale dokonce jiz minutu predtim tom004 ^^; No, ale zase te muze tesit, jak jsi oblibena, ze na tebe lidi mysli :)

tom004 a arygnoc: ac vas chci servat, tak vam podekuju za zalozeni tematu ;) Je to od vas moc fajn :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak už gratuluju po třetí:-D
Moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spraved livá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

  • iv-:

jj. pusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už je to tady!Gratulace veliká!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

I já blahopřeji ke zlatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Také gratuluji a doporučuji náhled na souběžné téma od arygnoc „-iv- je zlatá!!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

No konečně,to to trvalo.
Blahopřeji.A co teď?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dekuji i tady … vsem .. Tomovi zvlast i za krasnou kyticku a ze na me take " koukal "… alespon na odpovedich . Na ulici by na me asi moc nekoukal.. ;-( beee …
Jendahun – co ted ? Ted zlikvidovat vsechny zlate prede mnou …kdyby tak byli na blizku a ja mela kulomet … slo by to rychleji !
🙂
Presne jak jste psal : Pozitivni mysleni. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Berušinko.Já ten řízek klidně připravím,ale až odkvete.Před pár lety jsem to zkusil když kvetl,a do dvou dnů byli květy na zemi.

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

Fakt? To se mi ještě nestalo, teda je pravda, že já řízkuju jen když není plně rozkvetlý – ale poupata mi nikdy nespadla.
Zajímavý poznatek =)

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek