tom004

BLAHOPŘEJI -IV- KE ZLATU

http://img.na­dapenny.com/t20/112­33/nadap104017701­190232.jpg

Nejlepší odpověď
dědapetr

Připojuji se též k blahopřání.

Další odpovědi
hanny 2

  • iv- gratuluju a připíjím na vítězství!Teď se o Tebe ti ženichové porvou,zlato je v současné době žádané víc než dřív!!!

Berušinka

Tome! Chci řízek z toho ibišku, okamžitě si pro něj jedu!!! =D =D =D

  • iv- gratuluji!!! =)

chudst

To proste vazne neni fer :'o( Ja to tu obcasne kontroluju uz tri dny, sleduju to posledni den pravidelne a ted 30 minut jak blbej a stejne me predbehnou hned dva lidi. Ach jo. Ja uz to nekomentuju :( Tak viz. ma gratulace v arygnocove tematu: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/iv-je-zlata

tom004: vy si taky zaslouzite za usi :D // Pardon O=o) //Proc jednou jedinkrat nemuzu, kdyz uz chci vyjimecne zalozit tema, byt prvni? XD

  • iv-: holt tvuj synovecek evidentne zklamal na cele care, nejen arygnoc, ale dokonce jiz minutu predtim tom004 ^^; No, ale zase te muze tesit, jak jsi oblibena, ze na tebe lidi mysli :)

tom004 a arygnoc: ac vas chci servat, tak vam podekuju za zalozeni tematu ;) Je to od vas moc fajn :)

Andělé

Tak už gratuluju po třetí:-D
Moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spraved livá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

arygnoc

  • iv-:

jj. pusu.

anonym

Už je to tady!Gratulace veliká!

Jikra

I já blahopřeji ke zlatu.

anonym

Také gratuluji a doporučuji náhled na souběžné téma od arygnoc „-iv- je zlatá!!“

jendahun

No konečně,to to trvalo.
Blahopřeji.A co teď?

anonym

Dekuji i tady … vsem .. Tomovi zvlast i za krasnou kyticku a ze na me take " koukal "… alespon na odpovedich . Na ulici by na me asi moc nekoukal.. ;-( beee …
Jendahun – co ted ? Ted zlikvidovat vsechny zlate prede mnou …kdyby tak byli na blizku a ja mela kulomet … slo by to rychleji !
🙂
Presne jak jste psal : Pozitivni mysleni. 🙂

  • iv-

tom004

Berušinko.Já ten řízek klidně připravím,ale až odkvete.Před pár lety jsem to zkusil když kvetl,a do dvou dnů byli květy na zemi.

Berušinka

Fakt? To se mi ještě nestalo, teda je pravda, že já řízkuju jen když není plně rozkvetlý – ale poupata mi nikdy nespadla.
Zajímavý poznatek =)