Drap

Blahopřeji Aleshovi k dosažení mety.

Je to o to větší hodnota, že to na rozdíl od jiných zřejmě dosáhl bez podvodných nicků

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, byla to dřina, zvlášť když se změnil bodovací systém. Mohu ale s čistým svědomím prohlásit, že nemám jediný bod od člověka, kterého bych znal osobně (mezi osoby, které znám osobně zahrnuji i sebe).

Další odpovědi
iceT

Také gratuluji…

RyuzakiKate

Přidávám se ke gratulaci, pořád nechápu, jak to děláte tak rychle.. :)

Michal Kole

Tady máš odměnu https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MInsWDpne0w

anonym

No vida. Neříkal jsem to, že se to tady změnilo, když se vrátilo to, že se opět gratuluje k postupu mezi ty „dobré“ přispěvatele dobrých otázek a odpovědí ?! Ještě tak vrátit : co kdo vaří k obědu, jaké je počasí a bude tu zase krásně. Pokud tu Alesh není jen pro body, srdečně mu gratuluji a věřím, že postup má zasloužený.

mosoj

Není zdraví prospěšné upínat se k bodování.

quentos

taky gratulace

Damiana

Gratuluji:-)

bolak

když je to bez podvodných nicků, tak to neplatí :)

johana 56

Gratuluji a děkuji.

Reezo

Vždy mě pobaví jak na takovéhle věci reágujou ti, kterým jde o body :D

gagaga

Alesh , po dlooouuuhe dobe nekdo , kdo dosahl zlata bez podvodnych , falesnych bodu ( od podpodneho, falesneho dobodovatele ) … :) ( nechapu, kolik casu tim ten clovek denne musi stravit ) :). na same dno nestahl jenom sebe, ale bohuzel i nevinne " kolegy a kolegyne " ..
ale konec s mym " rypanim " a moc vam gratuluji ..
byvala -iv-
( -iv- I. – 10 ) :)

led

Nezištná gratulácia.
Zlato v hrsti… a co dále…
Jakou další métu dáme?
Přesunou se na první stránku…
Nebo… položte již otázku…

annas

Také se připojuji.