Pokročilý

Blackout na mobilu, nefungující aplikace - kde je problém?

Mám prestigio 3400 ...asi tak rok a čtvrt... a poslední dobou se setkávám s tím, že se mi seká FB, messenger, jedna hra, jedinou kterou tam mám ... hlásí to "aplikace bohužel nereaguje" či tak něco, a to klidně i několikrát za sebou. Pak se mi taky stává, že třeba zamknu mobil a nejde to odemčít, černá obrazovka, nereaguje na nic. Jediný co pomůže je třeba vyndání baterky. Co to může dělat?

Odpovědi:

Zlatý

To může dělat leccos...
V prvé řadě si zazálohuj data a udělej FactoryReset...
Pak, pokud to nepomůže, telefon reklamuj.

Pokročilý

Co to muze delat? Spousta stahnutych a aktivnich free sra*ek (aplikace, hry) z google play. Zdarma se prodavaji ve velkem procentu hry, ktere nejsou optimalizovane, plne skrytych i neskrytych reklam. Navic po vypnuti aplikace se vypnou jen zdanlive, procesy aplikace porad bezi a zahlcuji cpu a ram. Je nutne vypinat aplikace pres spravce uloh.
Ze se mobil seka uz je pak dano tim, ze mobil nema vic pameti k dispozici a pracuje jen s par procenty. Cerna obrazovka, nereaguje atd muze (urcite) taky zapricinovat zaplneni operacni pameti.

Doporucuju zalohovat dulezita data (kontakty a zpravy jen) a v nastaveni dat mobil do tovarniho nastaveni, cimz se promaze a bude jako novy. Dale doporucuju neinstalovat kazdou kravinu a vypinat procesy pres spravce uloh.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.