Luccyy

Blackberry.

Dobrý den,
uvažuji o telefonu BLACKBERRY. Má s ním někdo nějaké zkušenosti? A jaké? A můžete mi doporučit nějaký model tohoto mobilu?

Nejlepší odpověď
ondra07

Zkušenosti s tím moc nemám, ale podle mně jsou zbytečně drahé, to už bych si koupil raději jiné PDA s Qwerty klávesnicí. Všechny jejich modely mají qwerty klávesnici až asi na 2 vyjímky.
Ale když už nějaké to Blackberry tak asi tohle, ale jak říkám, je to předražené http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/blackbe­rry-9860-torch/