_Lucka_

Black Veil Brides – koncert.. koná se 15.6.12 (v Praze) chtěla bych se zeptat na informace ohledně tohoto koncertu.

Např.: Je nějak věkově omezený..?? Jaký je maximální počet diváků (kapaci místa konání)..?? Jsou ještě nějaké volné lístky..?? Atd. Díky ;D

Odpovědi
BVBRebel

Ahoj :) podle mě není koncert věkově omezený, ale pokud máš méně než 15 let, tak si s sebou vem starší doprovod :) … Kapacita Paláce Akropolis je 560 míst :) …a volné lístky podle mě ještě jsou, ale už jich asi moc nebude (někde na netu sem četla, že pokud je větší zájem, tak se místo konání mění na větší) :) .. lístky si můžeš koupit nebo rezervovat na ticketpro nebo ticketportal :) na ticketportalu je levnější o 8 kč :D …já mám lístek už rezervovanej a zítra je můj! :)