BIO obleceni - vyplati se?

Vybiram darky pod stromecek a narazila jsem na BIO obleceni, ktere me celkem zaujalo, napr: http://www.urban-shop.cz/…

Co myslite, je to dobra investice pro mou dcerku?

Odpovědi:

Stříbrný

přestože jsem ze zahradnické rodiny, rozdíl mezi bavlnou a biobavlnou mi neni známý... raději jí kupte něco z konopí, rozdíl lze poznat a např. konopná čepice je velmi pohodlná a méně se deformuje.

v zahraničí jsou lidi posledlí bio kravinama, ale tak tam maj jistý, že to maj kvalitnější.. zatimco u náš cokoliv je bio je jen velká spousta lží za větší prachy, nevidim v tom rozdíl od ostatních nebio věcí :/

Bronzový

Není to jen o jakosti, ale i o zodpovědném přístupu k životnímu prostředí:

- ekofarmáři nepoužívají umělá hnojiva a pesticidy
- při zpracování biopotravin se nepoužívají žádné syntetické potravinářské látky
- biopotraviny neobsahují GMO
- ekologické zemědělství je ohleduplné a neškodí okolní přírodě
- BIO zahrnuje také FAIRTRADE a NOT TESTED ON ANIMALS
- atd.

Pokročilý

BIO oblecenie? hmm...tak ja neviem ci tymto zachranite prirodu...tam skor trebal zasah zo strany vlad aby pestovatelia boli setrnejsi k prirode uz od zakona...to ze par jedincov kupi BIO to nic na veci nezmeni...a aj tie BIO veci sa nosia na naftovych kamionoch tak ochrana je tam tam :D ale to bol len nazor na ochranu prostredia...ja zijem v zahranici a BIO si sem tam doprajem ale iba potraviny....no v zasade kvoli chuti....su ovela lepsie, chutnejsie citim z nich to co mi babka doniesla zo zahrady..plne prirodzenej aromy atd..skor by som dcerke kupil bio ovocie a oblecenie vybral podla jej vkusu a uzitocnosti....
Doplňuji:
este by som doplnil..pokial som zil doma na slovensku tak som sa zameriaval na zname renomovane firmy oblecenia.... :) skuste sa lepsie poobhliadnut..menej zname znacky v normalnych obchoch (teda nie v stankoch) vedia ponuknut ovela vacssi komfort a spracovanie...je to tym ze niesu vyrabane v thajwane vo velkom pre napriklad NIKE ale v malych fabrikach...aj ked stoja niekedy (nie vzdy) trochu viac...rozdiel ucitite uz len dotykom...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.