ondra07

Binární soustava.

Orientujete se někdo v binární soustavě? Poznáte podle ní, třeba kolik je hodin? Pokud ano, jste dobří, pokud ne, mrkněte tady: http://wosmoa­.xf.cz/bincloc­k/jaknabincloc­k.html
Napište mi Váš názor… Podle mě je to skvělá věc a budete s tím originální nad ostatníma 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Nyní ne, ale asi bych se do toho dostal, kdybych to potřebobval.Na střední škole jsem prováděl převody čísel do jakékoliv soustavy rovnou z hlavy. Ono také jak jinak , kalkulačky nebyly!
Nyní to již ale neumím a učit se to nebudu. Nepotřebuji to, ani mě to nějak nezajímá.