Eddy XX

Bílý vrtulnik, kde zjistím jestli je vyhlídkový či nikoliv?

Příjemné odpoledne přeji, mám dotaz týkající se vrtulníků…už asi 2 den kolem naší vesnice krouží bílý vrtulník s dlouhým ocasem … Chtěla bych se zeptat, jestli se jedná o vyhlídkový vrtulník či nikoliv … Moc děkuji za Vaše odpovědi:)

Nejlepší odpověď
gecco

„Bílý vrtulník“ je poněkud neurčitý termín…
Tady jezdí bílý autobus – je vylídkový???
😉
Jaké má imatrikulační znaky? (to jsou ta píslena a čísla na boku, pravděpodobně začínají OK…
Případně se kukni sem – http://portal­.caa.cz/letec­ky-rejstrik …

Další odpovědi
Drap

Může být i vyhlídkový. Majitelé vrtulníků si mohou vybrat barvu jakou chtějí. Snad kromě takového zbarvení, které by bylo stejné ,nebo podobné vrtulníkům ozbrojených složek a záchraného systému

anonym

Zkuste se zeptat na obecním úřadě myslím, že to tajné nebude?…

honza19hk

dle tvého popisu to nepoznáš, jaké má imatrikulační čís­lo?