bolak

Billiard: Je teoreticky možné, aby hráč po rozstřelu trefil všechny koule krom černé a bílé do ďoury?

Už se to někdy stalo?

Koule jsou na začátku hry umístěny v trojúhelníku s černou osmičkou uprostřed, pokud by někdo nevěděl. > http://us.123rf­.com/400wm/400/400/a­legria111/ale­gria1110810/a­legria11108100001­1/3670025-billiard-table-vector-illustration-eps-file-included.jpg

Odpovědi
frankie89

teoreticky to asi jde, ale praxí si už tak jistá nejsem. 🙂 jsou lidi, kteří dokáží skvělé kousky, ce billiardu týče, ale tohle snad ještě nikdo nedokázal

cochee

Teoreticky je možné vše, vzhledem k tomu, že ideálně postavený trojúhelník neexistuje (je postavený pokaždé jinak – úhly, doteky koulí atd.)