krftwrk

Bill Kalitz a Tom Kaulitz (Tokio Hotel) jsou obycejni nacisti, kteri chteli vyhladi nactilete ! Souhlasite ?

Pro mene chapave vysvetlim. Kdyz se na scene objevila skupina Tokio Hotel, kterou zrejme vytvorila nemecka vlada, aby vyhladila urcitou skupinu obyvatel (holky 10 –15 let), tak se tu zaroven zacala objevovat EMO kultura, kterou prave vytvorila skupina TH.

No a jak vime, tak hodne emaru spachalo sebevradu, protoze jim tu ideologii TH vnutila. Ono vlastne emo je o tom, ze se musim zabit.

Chytre to nemcouri vymysleli !!! Jen by me zajimalo, kolik bylo mrtvych.

Doplňuji:
Snad me za to pravicak88 neposle do sprchy :(

Odpovědi
mosoj

Brekeke ,,,,,,,

Daniels

Promiň že ti skáče do takhle jistě poctivě vytvořené otázky, ale A) nacismus není ani náhodou nijak společný s věkovými skupinami
B)Německá vláda nemůže mít zájem vyhladit určitou věkovou skupinu- ničemu by tím neprospěla a naopak by uškodila vlastní ekonomice( tedy jestli nemá zprávy že se měl narodit nový Ježíš, tentokrát ale pro změnu ženská) vlasně mě ani nenapadá důvod proč do toho nějaké vlády vůbec míchat, pokud tu nechceme machrovat konspiračními teoriemi co se rozsypou při zakašlání

  1. Ano, Tokio Hotel pomohl vytvářet EMO- emotivní, ale nikoho nenutila se emařem stát. Když se někdo dobrovolně připojí k EMO, tak si za svůj osud může sám a tu smrt si zaslouží.

Dívej se na to jinak- čím více EMO, tím méně EMO.