lukas.zmizik

bilancujete?

a jak?

Nejlepší odpověď
Elk

Bilancuji, jak jsem letos balancoval. Moc dobrý rok to sice nebyl, ale vyhli se nám nemoci i smrt, takže v podstatě průměrný.
Přeju vám všem tady na Odpovědích, ať rok 2014 není alespoň horší, ale aby jste na jeho konci mohli ríct :
Letos byl dobrý rok.
Mazdar!

Další odpovědi
briketka10

Hmm, moc
ponocuju
kouřím
jím
nevím,
jestli to
změním 😁

Doplňuji:
přeji Vám všem vše nej
do Nového roku 2014 😁
http://www.you­tube.com/watch?v=GJ79GWd­lI8c

mosoj

Ano, právě jsem prohlédl peněženku!

zjentek

Jo. Největší neštěstí za rok jako obvykle napáchali ti, kdož dostali důvěru a pak pravomoci rozhodovati ..jistě taky hodně bilancovali ,)

lota

Bilancujeme. Prý má být ten nový rok lepší než ten starý, tak přemýšlím, jak to zařídit…

cochee

Ne.