KdoSiOdJinud

Bílá myška – je třeba chovat dvě?

Pořídil jsem si jednu (onu), má domeček, běhací kolečko a skrytou webkameru v rohu 😁

Ale jde mi o to, jestli ji nebude smutno – dočetl jsem se, že mohou špatně snášet samotu a to bych nerad. Platí to i v případě, že si ji beru k sobě a chodíme na „výlety“ apd.? 😁

Doplňující otázka: co mají raději, napáječku nebo misku s vodou? :)

Díky za každou odpověď

Nejlepší odpověď
pizlicka

to je roztomila otazka:-)myska ma webku:-)))jestli ma i skype,najde si kamarada sama.jestli ne a chces,aby byla veselejsi,porid ji karamáda.napajecka se mi zda lepsi.tú si tim pobihanim nevyleje.a mas dve ramena,tak pri vyletovani mej na kazdem rameni jednu:-)

Další odpovědi
beer

Uvidíš sám, jestli ji tvoje společnost stačí. Podle mého názoru bych jí kamarádku myšku ale přidal.
Něco k chovu máš zde:
http://www.chov-mysi.estranky­.cz/clanky/vse-o-chovu.html

Lukasy

Pokud se ji dostatečně věnuješ tak ji budeš stačit ty, ale jestli budeš mit o jednu myšku vic, se toho moc nezměni(misto ti nezabere, sežrat tomo moc nesežere)
Napaječka je lepší když nechceš aby tu misku převrhla nebo si do ni nahazela nějaky bordel. Z mysky se ale lip napije, ale zas aby nebyla oproti ni moc velka.