Ivetka303

Máte někdo zkušenost s ubytováním v Bibione bez CK přímo na místě?

Máte někdo zkušenost s ubytováním bez CK přímo na místě? Vím, že je toto možné v Chorvatsku, kde majitelé penzionů stávají u silnice, ale nevím, jak je to v Itálii. Máte někdo zkušenost? Co to stojí, jak to probíhá apod? Díky

Odpovědi
Emefej

V Bibione jsem nebyl, ale na Sicílii ubytování přímo na místě zajistí libovolná místní Agenzia. V každém turisticky navštěvovaném místě je jich několik, zcela jistě budou i v Bibione.