ptáč

Bezzubí jsou mírumilovná lidská rasa?

http://www.bul­vy.cz/2014/09/­12/16-znamych-hercu-bez-zubu/

Nejlepší odpověď
annas

Dvě možnosti.

  1. Někdo si z bezzubých celbrit mužského i ženského pohlaví vystřelil, udělal z nich komické postavy, bezzubé jedince, jako by si zapomněli nasadit „klapačky“.? Možná způsob zviditelnění se.
  2. Je vidět, že chybějící zuby změní vzhled. Třeba šlo o skrytou reklamu, z níž plyne, jak je důležité pečovat o zuby,. Určitě ale i o reklamu dobře zaplacenou.

--
Tito jedinci mohou představovat mírumilovnou rasu, zmiňovaní bezzubí totiž nekoušou, ale jen žužlají, na rozdíl od spravedlnosti, ktrerá je často slepá a bezzubá. Rovněž tak někteří politici jsou bezzubí, nepřinášejí nic nového, nic podstatného. .

Záleží tedy na okolnostech.

Další odpovědi
cochee

Photoshop je velmi univerzální nástroj ;)