led

Bezletová zóna nad Libyí rovná se válka, vyhlásil Klaus v Bruselu

BRUSEL – Podle Václava Klause by případné zřízení bezletové zóny nad Libyí bylo normální válkou. Český prezident je zároveň přesvědčen, že není možné schovávat se za případný mandát od Rady bezpečnosti OSN, a odmítá výzvy k uznání libyjské opozice.
Otázka:
Súhlasíte s ním?

Odpovědi
Drap

Nemám nijak v oblibě pana Klause, ale v tomto mu musím dát za pravdu a souhlasit s ním.

hornik.

Nepotřebuji s nikým souhlasit. I když má pravdu. Nesmíme právo bránit opozici Libye tak abychom když se jim budoucnost nepodaří, byli bychom označeni za ty, kteří mohou za…, bombardovali zemi kvůli ropě, dřív bylo líp.. Osobně se divím proč agenti nezastřelí toho blázna. Ve filmu to jde. I Itálie se bojí jakkoliv zasáhnout.