Avatar uživatele
suaeda

Bezkontaktní platby

Otázka na bezkontaktní platby zde již před několika měsíci byla položena.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-bezkontaktni-platebni-karty
Ale co mě zarazilo u plateb pomocí bezkontaktní karty, že se Vám při placení na displeji terminálu neukáže hodnota nákupu. Buď musíte sledovat displej kasy, nebo celkovou sumu nákupu poznáte až z paragonu. Při běžném hrazení nákupu kartou a zadání pinu částku k platbě potvrzujeme.
Jinak je to vcelku výborná rychlá věc na drobné nákupy.
Jaké máte zkušenosti při placení pomocí bezkontaktní karty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, Pájo před 3922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Nikdo „se mě neptal“, jestli bezkontaktní kartu chci… dostal jsem ji při výměně za starou. Dokonce si za ní banka naúčtovala tuším cca dvě stovky!
Platím s ní běžně a často. I přesto, že je bezkontaktní, vkládám ji do terminálu a zadávám pin (a před tím potvrzuji částku). Každý totiž má tuhle volbu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOX.IK

Ja jsem tedy kza kartu neplatila vubec nic. Akorat za „volitelny vzhled“ To mi na prepazce pan rekl, ze to je zdarma. Takze mi dve kila pak nakonec vratili. Jinak je to super- rychle.
Jenomze v jistym smeru pak postrada smysl PIN kod, kdyz vam nekdo ukradne bekontaktni kartu, tak si tech drobnych nakupu za den muze udelat kolik chce a vy bduete na mizine.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek