Avatar uživatele
DIH

bezkontaktní karta

Nastane čas kdy ji budou mít všechny banky.?
A nevíte jestli ji má Komerční banka.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, kavac před 3852 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Podle mého je ta karta dosti nebezpečná…Pří platbách menších částek nepožaduje PIN a to je v dnešní době o hubu…Bohužel mě jí banka automaticky poslala a klasickou mi zrušila.Jinak bych jí nechtěl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kavac

Bezkontaktní karty budou mít asi všechny banky. Včera jsem platil nákup kartou v OBI běžnou debetkou, která umožňuje také bezkontaktním platby. Prodavačka kartu ani nechtěla, jen mi řekla ať přiložím k terminálu a zadám PIN.
Současně mám tzv. nálepku, kterou běžně platím v supermarketech do 500 Kč. Do této výše se nezadává PIN vůbec.
Budeme muset být ostražitější při bezhotovostních platbách. Podle mne by banky mohli při vyšší částce (cca 3000 Kč a výše) nastavit zabezpečení pomocí potvrzujcí SMS kódu. Obdobně jako u internetového bankovnictví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano – budou ji nabízet všechny banky, které provozují karty.
A ano, nabízí ji i KB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Určitě ji budou mít všechny banky. Klienti jsou s nimi spokojeni, banky také. Přehled bank, které mají bezkontaktní karty :

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/plateb­ni-karty/259327-bezkontaktni-platebni-karty-jsou-bezpecne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek