panenka

BĚŽÍCÍ TESTY AVG

MÁM PROSÍM DOTAZ KAŽDÝ DEN SE MI VŽDY V 10 HODIN ROZBĚHNE BĚŽÍCÍ TEST NA AVG PO HODINĚ MI TO UKÁŽE ŽE JE VŠE V POŘÁDKU VČERA A DNES JSEM SI VŠIMLA TOHO ŽE MI TO NEMIZÍ.I KDYŽ DÁM ZASTAVIT VŠECHNY TESTY FURT TO MÁM DOLE VYZNAČENÉ MŮŽETE MI PROSÍM PORADIT. AVG INTERNET SECURITY MÁM PŘIPOJENÉ K PŘÍMÉMU PŘIPOJENÍ

Nejlepší odpověď
9 řemesel

V AVG dát úvodní obrazovku,zde kliknout na nástroje,potom vybrat pokročilé nastavení.Vlevo najít Naplánované úlohy a ZDE kliknout na křížek. Rozevře de nabídka, tam zvolit Naplánovaný test a vpravo vybrat Spouštět v určitém intervali. Zde bude oněch 10,00.Tak tady upravit.Hodně zdaru !!

Další odpovědi
fortin

Sice avg nepoužívám ale když se podobná funkce spouštěla každý den, nastavím ji týdně. K zatěžování ..spyware a antivirů jsem počítač nekoupil. Nastavte plán kontroly podle svého rozvrhu.