ratava

Běží-li se maraton…

… musí se celá trať uběhnout, nebo v případě „krize fyzičky“ se může i kousek jen jít?

Odpovědi
arygnoc

môže sa aj ísť.
Jediným účelom tohto „bláznovstva“ je prežiť.

pizlicka

muze se i jit,ale to bych nezkousela,nebo uz to nerozbehnes.lepsi je hodne zpomalit,nabrat dech a pak znovu zrychlit.pokud dobre rozvrhnes sily,to znamena-prvni hodinu bezis jen tak na pohodu-musi ti stacit dech,automaticky zrychlis ve druhe hodine,z kopce bez jako bez motoru,nedavej do toho silu,jen uvolni telo dychej a bez a poslednich 700m zasprintuj,a musis mit dobry vysledek.ja timto stylem dala pulmaraton za 1h,48minut.malokdo chape taktiku pulmaratonu.kazdy nasadi smrtelne tempo v prvni hodine a pak zapasi s tim,vubec beh dokoncit.