kemo

Bezdrátový zvonek 2–2

Potřebuji koupit 2 vysílače a 2 přijímače. Musí to ale fungovat tak,aby při stisknutí kteréhokoliv ze dvou tlačítek zvonili zaráz oba dva zvonky.
Našel jsem jenom toto: http://www.dstechnik­.cz/bezdratovy-zvonek-2x-zvonkove-tlacitko-2x-prijimac-do-zasuvky/elektrobock-bezdratove-zvonky-gongy-dz-2-2-dvojty-kodovany-zvonek-665.html
To se nevyrábí už žádný jiný výrobek? Jiný sem nenašel.

Odpovědi
jirkajirka

Když koupíš dva zvonky stejné značky tak je můžeš naladit na stejnou frekvenci.Kod. Některé se ladí ručně a jiné automaticky. Koupil bych ty co se ladí ručně.

speedy1607

Doporučuji zvonky s funkcí „self-learning“ – zvonky si sám napárujete (není to vůbec těžké – zvládne to i malé dítě) a pak vám to zvoní jak chcete…můžu doporučit zvonky zde http://shop.e­mos.cz/katego­rie/domovni-zvonky/ Jsou to zvonky značky EMOS a ty bílo-zelené (objednací číslo P5710) si můžete můžete sám spárovat…prodávají se k tomu i náhradní tlačítka, takže můžete dokupovat tlačítka. Na tento zvonek jde takto napojit až 3 tlačítka…takže zvonky k vašemu účelu určitě jsou, stačí jen trošku prohledat net 😉