Ivetka303

bezdrátová sluchátka

Máte zkušenosti s bezdrátovými sluchátky na TV? Potřebuji koupit k Vánocům, ale nevím, které jsou dobré a nechci za ně dávat víc jak 1500 Kč :(

Odpovědi
bolak

Tak zkušenosti by byly, ale s mnohem dražšími.
Záleží na tom jaký druh sháníš a co od nich přesně očekáváš.
Předevním bys měla vědět, jestli chceš náhlavní sluchátka nebo takové ty pecky do uší. Tady se koukni na srovnání těch několika TOP > http://sluchat­ka.heureka.cz/srov­nani-produktu--creative-wp-350_-_sennheiser-rs-170_-_sony-mdr-rf865rk_-_sennheiser-rs-160_-_philips-shc8525_-_sennheiser-rs-180_-_philips-shc2000_-_sony-mdr-rf810rk_-_philips-shc5100/?from­clipboard

A když už budeš vybírat, tak se mrkni taky na hmotnost. Pokud bys jela nějaký filmový maraton, tak s některejma sluchadlama od Phillipsu je to vyloženě o krční páteř.