Arni

Bez názvu.

Jak je libo. Nechť se každý předvádí jak umí – či lépe umí hledat na netu. Ale zrovna tak nechápu jaký vliv má doba, jak je zde kdo dlouho přihlášen.
No nic. Měl jsem snahu pomoct – v rámci možností a schopností – lidem kteří to potřebují.
Tím končím jakoukoliv diskusi na toto téma.

Doplňuji:
Díky některým z Vás. Nebyl to žádný hysterický výlev, byť to tak možná vyznělo, ale opravdu jsem prostě jen vyslovil svůj názor na některé příspěvky. Mě prostě určitý typ lidí „vytáčí“. Jak je vidět píchl jsem do vosího hnízda.

Určitě se proto ale nenaštvu, na to je potřeba něco silnějšího. Jen se musím spíše smát, jak něčí jednání a názory jsou OK, ale jak jakmile někdo projeví jiný názor, hned je černá ovce. Zkrátka přesně v duchu demokracie – Made in Czech.

P.S. Oslovení mi vůbec nevadí, spíše naopak.

Ahojky
_____________­___________________

Uzamykám tento komentář, jelikož se nejedná o otázku. Pro podobné příspěvky prosím využívejte diskuzi.

Administrátor
Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
iceT

Pomahat lze i bez bez komentaru a kritiky.

Další odpovědi
cukrar

Arni, si zvyknete a budete reagovat na obor kterému rozumíte. Proto navštěvuji rubriku Auto a doprava, tam odpovím na dotazy. Jinak se usmívám nad některým dotazem, ale respektuji právo a názory ostatních.
A když někdo odpoví úplný nesmysl a ještě dostane bod, přeji mu to.

Terryle

Arni, neber to tak vážně (doufám, že tykání nevadí, ale vykat v internetovém prostředí mi přijde zvláštní… a razím teorii, že slušným tykáním se neurazí). Holt jsme se tu objevili v opozici. Zdejší staří a zkušení drží při sobě :o) přizpůsobili si zdejší stránky ku obrazu svému a my noví si na to musíme zvyknout – nebo odejít. Tak, jako všude.

Ad „tábor Annas“: vysvětlení „proč se tu hraje kvízhra“ stoprocentně beru a dík za něj. Ono když jste noví, tak se těžko rozlišuje mezi případným osobním exhibicionismem a plněním poptávky po informacích; taky jsem tomu moc nerozuměla. Teď rozumím a beru to. Že mi to moc nevyhovuje, je můj problém, jsem v menšině. Jenom možná ta reakce nemusela být tak hysterická, Arni se jen jakožto nezasvěcený zeptal a na rovinu řekl, jak se mu to jeví (a potvrzuju, že se to tak nejeví jenom jemu). Kdyby zněla jedna z prvních odpovědí jednoduše „je to tak proto, že si to někteří přáli“, mohla celá věc skončit v klidu a ne naštváním nového uživatele…

led

Arni, mám pocit, že si mýlite význam výrazov „předvádění se“, „vyhledávat a pomáhat“.
Pri školských otázkach nie je dobré dať priamu odpoveď (a tú potom žiak opíše do úlohy), ale je lepšie mu dať návod, ako sa dopracuje k správnej odpovedi (prípadne dať odkaz). Trocha námahy nikoho nezabije.
„Predvádzanie sa“ svojimi znalosťami nikomu neuškodí. Ak viem, poviem. Náučné kvizy pomôžu, dokonca mám pocit, akoby sa „kvízmajstri“ niekedy pýtali miesto mňa. Hlavne, keď neviem, ako položiť otázku na danú vec.

iceT

Terylle-kritizovat se da i slusne,ne hned nekoho z neceho obvinovat,nemys­lite?

Terryle

To rozhodně. Ale pokud se nepletu, tak Arni s obviňováním z falšování bodů nezačal… to se tam pak přimotalo v průběhu diskuse, a to taky bylo to, co Annas urazilo nejvíc (ani se nedivím). Samotná otázka mi tak hrozná nepřišla… no, prostě se trefil do vosího hnízda, jak sám řekl.
Jo a prosím, můžeme si tykat (nebo aspoň můžete mi vy tykat)? Když mi někdo vyká, připadám si jako v práci nebo ve škole… :o)

annas

Nebudu poukazovat na jiný typ diskuzních otázek, které se objevují v „noční lince“ a nic se z nich uživatel nedoví – jak se někdo vyspal, jaké nosí boty atd. Ty Vám, Armi, nevadí, i když jejich mnohem víc než těch mých vzdělávacích?
Není na všechny stejné měřítko.
Ale je pravda, že víc se mě dotkla urážka od Bígbít. Nechápu, jak může někdo urážet a osočovat toho, když ho nezná.

Jsou tady jiní jedinci, kteří mají dva profily, ale ty nikdo nechce vidět …

ten který je

Tak proč o tom píšete když odmítáte diskuzi?