Miroslavst

Как тебя завут?

Здравствуй, как тебя завут?Я Мирек.
Doplňuji:
To jsem zvědavej kolik odpovědí bude :D

Nejlepší odpověď
anonym

Tak oni jsou už i tady.

Další odpovědi
quentos

меня эaвyт Toмaш
Doplňuji:
Нyк нyк: я этo нaпиcaл в Bopду и скопировал иэ нeгo ;{)>

dudu

zdravstvuj gaspadin, ja iz ruskovo jazka jiščo skladal ekzámeň a uže mnoho godov tomu nazad kagda je pisal i govaril očen chorošo. nu ja uže všjo zabul a ázbuku tože. Izvini požalujsta. Jejda, já se u toho skoro zapotil.

mosoj

P3p!no

Меня зовут Иосиф

annas

Меня зовут Анна. У меня выпускной экзамен на русском языке.
Už jsem ale dost zapomněla.
Doplňuji:
Я уже забыла многое. НУК НУКУ – с помощью компилятора Google.

ReHu

Меня зовут Рената.

panenka

Меня зовут Мартин
Doplňuji:
opravuji MARTINA

led

Pre tých, čo nemajú azbuku v počítači, stačí si pridať v nastavení klávesnice ako ďalší jazyk ruštinu.
меня зовут Лед

Dudu – tvoja ruština okrem jedinej malej chybičky je výborná

doplnené: pre tých, čo nevedia polohu znakov

programy-príslušenstvo /acessories/- zjednodušené ovládanie-klávesnica na obrazovke
pomocou prepínania klávesníc sa prepína aj virtuálna klávesnica. na nej vidíš znaky

MAFIA777

Меня зовут Саша из Украины

SinceX

Привет, Меня зовут Яромир
Je pro mě těžké psát rusky, protože nesnáším psát na počítači :))

Nuk nuk

Menja zovut Helena. K soželjeniju u menja sejčas njet ruskoj klavijatury, potomu ja ispolzuju latinskyje bukvy. Kak vy jejo vključili?

ten který je

Menja zavut Karel.Skažitě menja požalusta tovarišč Miroslavst kak vy napisal na kompjutre azbuku.Spasibo. 😉

anonym

Меня зовут Иосиф

afro.minerva

Здравствуй. Меня зовут Вероника. Што дело, ты хочеш писат по рускы? Ето можно. Я рада. Я незнала, што ты гавариш по рускы. У меня атестат зрелости из русково языка. Я очей долго негаварила и не писала по рускы. Я думаю, што ето, што я писайу, плохо. Сейчас я уже толко непанимаю а мой граматик не толко хорошный, как я была в средней школе…

alexandra

Jak se jmenuju Vám řeknu,až mi řeknete,jak jste na počítači dali tu azbuku.
A že by naše panenka byla Martin????
To se teda picnu.

Doplněno pro panenku:
Tak promiň, mě nenapadlo,že jsi se jenom spletla,já myslela,že jsi kluk,co se vydává za holku.
Ale to by bylo spíš naopak,asi se vydávají holky za kluky.

Michal

mapaf

Martin Basil Pavel Prokop Pavlíček :D:P

led

použi virtuálnu klávesnicu:
programy-príslušenstvo /acessories/- zjednodušené ovládanie-klávesnica na obrazovke
pomocou prepínania klávesníc sa prepína aj virtuálna klávesnica. na nej vidíš znaky

Miroslavst

У Каторый неможно е-маил.
Jak ti mám napsat jak já napsal azbuku, když nedovoluješ být kontaktován.
Ale je to jednoduchý. Ve wordu si dej vložit symboly a piš azbukou a pak to překopíruj do odpovědi.

ten který je

Spasibo tebja Miroslavst!

Miroslavst

Jestli ta dnešní generace taky trošku umí. Ale stejně je to napsané špatně. To byly naše první slova ve škole. Pamatuji jak jsme pak chodili o přestávce po chodbě a nic jinýho neříkali :D Kdybych věděl, jak se píše miňa, nenapsal bych Я.